Новости Экономика экономикакризисвалюта

Українській економіці загрожує перехід до сурогатної валюти — експерт

base article image

У зв'язку з кризовим становищем в українській економіці найближчим часом можливий перехід до валюти на кшталт купонів.

Про це заявив заступник директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАН Валерій Новицький, передав кореспондент ГолосUA

“Сьогодні відбувається руїна української економіки. Я б навіть сказав, фрагментарна економіка. З такими темпами і розвитком нам загрожує введення чогось на кшталт купонів та іншої сурогатної валюти”, - вважає він.

Економіст наголосив, що для покращення становища першим питанням, на який повинні звернути політики у піднятті економіки - це розвиток технологій.

“Першою статтею в новому бюджеті повинен бути розвиток технологій, бо інакше нам не буде від чого відштовхуватись і в майбутньому Україна не матиме нічого якщо сьогодні не визначить технологічні пріоритети економіки”, - відзначив він.

Експерт також наголосив, що ситуація поглиблюється через економічну кризу.

“Але нам не варто сподіватись, що світ починає виходи з фінансової кризи і ми станемо жити краще, бо ситуація у нас тільки погіршується. Наївні, ті хто думають, що буде збільшений попит на українську продукцію”, - зауважив економіст і додав, при такій “економічній деградації світовий вихід з кризи призведе до зросту цін на енергетичні ресурси, інформаційні продукти і Україна буде змушена орієнтуватись на світові ціни”.

О.Каретнікова

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.