Новости Экономика правительствовалюта

Доки не сформується новий уряд та Нацбанк, курс долара буде стабільним — експерт

base article image

До формування нового уряду та призначення нового керівництва Національного банку України різких коливань в курсі основних валют в Україні очікувати не варто.

Таку думку висловив керівник інформаційно-аналітичного центру «Форекс Клуб» Микола Івченко на прес-конференції у Києві, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, курс продажу готівкового долара США у лютому-березні буде коливатися в межах 7,95 — 8,15 грн, а готівкового євро — 10,60 — 11,40 грн. Вартість європейської валюти до кінця березня на світовому валютному ринку «Форекс» відносно долара США впаде до рівня 1,3300 на фоні проблем у Греції, Іспанії та Поругалії.

Також М. Івченко зазначив, що президентські вибори в Україні суттєво не вплинули на динаміку курсу національної валюти. З початку поточного року середній готівковий курс продажу долара США зріс на 1,1%, а європейської валюти — впав на 3,4%.

Вартість національної валюти у найближчі кілька місяців, за його словами, визначатимуться насамперед валютною політикою НБУ та динамікою платіжного балансу.

М. Олексевич

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.