Новости Экономика сшаэкономикабезработица

Американська економіка почала зростати

base article image

Показники американської економіки цього року будуть кращими, ніж очікувалося. Такий прогноз оприлюднив Федеральний резерв у Вашингтоні.

Центральний банк США вважає, що приріст становитиме до трьох з половиною відсотка, однак попереджає, що рівень безробіття в наступні два роки буде високим. Американський Центральний банк прогнозує, що економіка США буде і далі одужувати - цього року її приріст становитиме 3.2%,що на 3% більше, ніж прогнозувалося в листопаді. Центробанк також вважає, що інфляція залишатиметься під контролем.

Більш райдужні перспективи найбільшої у світі економіки затьмарює повільне одужання ситуації з безробіттям. У 2010 і 2011 роках рівні безробіття залишатимуться високими і почнуть спадати лише у 2012.

Американські інвестори сприйняли новину як позитивну ознаку, що одразу стало відчутним на нью-йоркських фондових біржах.

Президент США Барак Обама повідомив, що пакет його уряду на 800 мільярдів доларів відвернув другу хвилю депресії і врятував, або створив 2 мільйони робочих місць.

За матеріалами Бі-БІ-Сі

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.