Новости Экономика вртваринництво

Верховна Рада ухвалила законопроект про вдосконалення правового регулювання племінної справи у тваринництві

base article image

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо племінної справи у тваринництві”.

Про це передав кореспондент ГолосUA

За відповідне рішення проголосували 306 депутатів.

Законопроектом пропонується внести до чинного законодавства зміни з метою вдосконалення правового регулювання племінної справи у тваринництві.

Зокрема, уточнюються відповідні функції органів виконавчої влади, їх повноваження, організація ведення реєстраційної система з питань селекційних досягнень, положення щодо здійснення державного контролю у цій сфері, збереження племінних (генетичних) ресурсів тощо.

Законопроектом, зокрема, передбачено, що “державна реєстрація племінних і підконтрольних тварин здійснюватиметься шляхом внесення відповідних даних про них до державних книг племінних тварин, суб´єктів племінної справи - до державного реєстру суб´єктів племінної справи у тваринництві, селекційних досягнень - до державного реєстру селекційних досягнень у тваринництві”.

Крім того, “державна реєстрація проводитиметься з метою формування інформаційних автоматизованих баз даних про племінні (генетичні) ресурси”.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.