Новости Экономика врприватизация

Депутати відхили зміни до деяких законів України щодо відповідальності покупців об'єктів приватизації

base article image

Верховна Рада відхилила проект Закону “Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо відповідальності покупців об'єктів приватизації”

Про це передав кореспондент ГолосUA

За відповідне рішення проголосували 139 депутатів.

Метою законопроекту є удосконалення законодавства з питань приватизації, посилення контролю держави за виконанням покупцем договору купівлі-продажу об’єкту приватизації.

Враховуючи економічну ситуацію, яка склалася в державі в наслідок впливу світової фінансової кризи, назріла нагальна необхідність посилити відповідальність нових власників об’єктів приватизації за невиконання зобов’язань, визначених умовами договорів купівлі-продажу таких об’єктів, створення дієвого механізму запобігання порушенням вимог договорів купівлі-продажу, взятих покупцем в процесі приватизації об’єктів державної власності.

Проектом встановлюється обов’язкове включення до договорів купівлі-продажу об’єктів приватизації зобов’язань покупця щодо виконання ним умов колективного договору (угоди), своєчасної та в повному обсязі сплати податків і обов’язкових платежів.

Термін дії визначених зобов’язань, порядок здійснення контролю за їх дотриманням визначатиметься Кабінетом Міністрів України.


О.Каретнікова

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.