Новости Экономика дефолт украина

Україна знаходиться у стані дефолту – економіст

base article image

Українська економіка знаходиться у стані дефолту.

Таку думку виловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

"Україна зараз знаходиться у стані дефолту, бо таке шалене збільшення боргу - і зовнішнього, і внутрішнього, - воно не прийнятно", - наголосив Соскін.

За його словами, Україна не має шансів розрахуватися із зовнішніми боргами сума яких вже перевищила 300 мільярдів гривень.

 "Ми не те що розрахуватись - обслуговувати вже не зможемо. І чим більше ми не приймаємо бюджет 2010 року, тим більше ми йдемо шляхом Ісландії і Греції, де приблизно така ж сама ситуація. У них теж були приховані реальні цифри державного боргу, і тепер у них така страшна криза. І у нас теж таке є. Але їх хоч підтримує Європейський Союз, а нас хто підтримає? Ми взяли все, що могли, від МВФ, але більше грошей ми звідти не отримаємо. Таким чином, ми не зможемо жити навіть за відсотки", - наголосив він.

Економіст наголосив, що у зв’язку з цим країна навіть зможе оголосити дефолт і після цього провести нові вибори Президента та до парламенту.

“Тоді вся-вся політична еліта повинна взяти на себе відповідальність за цей дефолт, і тоді повинні бути нові вибори президента, вибори до Верховної Ради. Треба буде відкривати карні справи проти діючого президента Ющенка, проти діючого прем'єра, проти Януковича та Литвина. Бо це вони довели країну до такого стану. І вони повинні визнати, що все, що вони робили, призвело до повного економічного фінансового краху України як держави”, - вважає він.

К.Коваленко

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.