Новости Экономика бютдефолт украина

У БЮТ розповіли, що може підірвати платоспроможність України

base article image

Політична нестабільність в Україні та відсутність чіткої вертикалі влади є причиною підриву платоспроможності України в майбутньому.

Про це заявив народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Юрій Полунєєв сьогодні під час відеомосту, передав кореспондент ГолосUA.

За словами Ю.Полунєєва, сьогодні немає причин говорити про дефолт в Україні.

«Якщо політичні ризики набудуть хронічного характеру, якщо буде продовжуватись ситуація невизначеності, відсутності чітких дій між різними гілками вдали в Україні, відсутність економічної та монетарної політики, це сприятиме неможливості залучення іноземних кредитів і підриватиме цей крихкий баланс», - зазначив депутат.

При цьому він підкреслив, що існує «золоте правило» залучення кредитів. «Усі кредити, які отримує Україна, повинні використовуватися виключно для інвестиційних проектів… розвиток тих галузей економіки, без яких не буде економічного росту: це інфраструктура, це енергозбереження, це транзитний потенціал, газова галузь», - зазначив політик, додавши, що, беручи кредити для таких потреб, не потрібно боятися дефіциту бюджету. «Якщо держава демонструє вміння цей інструмент (кредити – ред.) використовувати і не забуватиме, що кредит – це палка двох кінці, бюджетно-фіскальна політика буде успішною», - переконаний він.

А. Йовик

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.