Новости Экономика лугансктопливоконтрабанда

На Луганщині через таємний трубопровід контрабандою перекачували пальне з Росії в Україну

base article image

У Луганській області прикордонники виявили трубопровід, по якому з Росії до України контрабандно перекачували пальне.

Про це ГолосUA повідомили в прес-служба Державної прикордонної служби України.

За інформацією відомства, про ймовірне розміщення бази незаконного перекачування пально-мастильних матеріалів за 20 метрів від лінії кордону на березі Великої Кам'янки на ділянці відділу прикордонної служби «Краснодон» прикордонники поінформували підрозділи податкової, СБУ та МВС.

У одному з дворів села Нижня Герасимівка правоохоронці виявили два бензовози КамАЗ. На одній машині були транзитні номери, а до другої машині з українською реєстрацією була приєднані труба діаметром 10 см, яка тягнулася під землею в бік Росії. У цистерні цього транспортного засобу було близько 3,5 тонн дизельного пального.

Наразі власників бензовозів встановлюють. Транспортні засоби та пальне, вартість якого за попередньою оцінкою експертів становить понад 23 тис. грн, передано до податкової. Наземну частину трубопроводу прикордонники знищили, решту залили бетоном, зазначає Держприкордонслужба.

Загалом у 2009 році на ділянці відділу прикордонної служби «Краснодон» виявлено та знешкоджено 13 підпільних трубопроводів для перекачування палива.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.