Новости Экономика ценыпродукты

Подорожчання продуктів харчування має під собою економічне обґрунтування - експерт

base article image

Подорожчання продуктів харчування має під собою економічне обґрунтування.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту ГолосUA запевнив економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь.

«Це в першу чергу низка об’єктивних причин, на фоні вже яких була спричинена паніка», - наголосив експерт.

За його словами, підвищення цін на овочі є сезонним явищем для України, адже взимку їх стає набагато менше і, відповідно, їхня вартість збільшується. Підвищення цін на цукор, на переконання О.Жолудя, був відомий вже наприкінці минулого року, коли був відомий врожай: обсяги цукру були менші, ніж потрібно для споживання.

«Саме на цьому фоні спричинилась паніка навколо цукру, і не зважаючи на дії Мінекономіки, щодо завезення імпортного цукру сирцю, це призвело ще до додаткового підвищення цін», - зазначив експерт.

Він пояснив, що молочні продукти подорожчали через скасування в листопаді 2009 року нульової ставки ПДВ для молока на переробку, що призвело до подорожчання молока для підприємств на 20%. Окрім цього, надої у зимовий період традиційно нижчі, при чому навесні ще й іде отелення корів, і тому частина молока використовується для відгодовування: «Молоко дорожчає щороку саме в зимовий період, а тут ще й зміни податкового поля».

 Яйця подорожчали також традиційно, як пояснив експерт, на фабриках у зимовий період витрати на вигодовування птахів більші, так сам як і витрати на їхнє утримання: «Кожної зими яйця дорожчають аж до Великодня, і це підтверджує статистика».

«На фоні дійсно економічної нерівноваги і дисбалансів ми мали ще й додаткову паніку серед населення. Приклад цукру – його купували по 10 кілограмів. На фоні дійсного дефіциту ми мали ще й паніку», - наголосив він.

К.Коваленко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.