Новости Экономика полтавщинагубернаторбюджет

Губернатор Полтавщини запропонує містам області прийняти місцеві бюджети до ухвалення держбюджету

base article image

Губернатор Полтавської області Валерій Асадчев запропонує містам області прийняти місцеві бюджети до ухвалення держбюджету.

Про це він заявив сьогодні журналістам.

"Я ще в січні виступив з цією ініціативою. Ще активніше просуватиму її, якщо побачимо, що терміни ухвалення бюджету держави будуть затягнуті. Це нам дасть можливість профінансувати кредиторську заборгованість, використовувати перехідний залишок і частину грошей, які ми маємо від перевиконання минулого року", - заявив губернатор.

За його словами, з юридичної точки зору іншого виходу у керівництва міст немає. "Закон дає нам можливість прийняти бюджет. Поточні витрати ми рівнятимемо по рівню минулого року з невеликим збільшенням", - зауважив він.

Разом з тим, глава облради Олександр Удовиченко заявив, що прийняти обласний бюджет без державного неможливо. "Це неможливо, адже суперечить чинному законодавству. Після цього будуть позови прокурора про припинення цього рішення", - сказав О. Удовиченко.

Голова облради спрогнозував, що в березні область ще не отримає бюджет і працюватиме в колишньому режимі, коли галузі фінансуються на рівну 1/12 бюджету минулого року.

За матерілами: РБК-Україна

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.