Новости Экономика ценысахар

Кондитери пояснили, як українські виробники цукру формують ціни

base article image

Українські виробники цукру формують ціну на свій продукт, враховуючи середню ціну на американських біржах і додають вартість ввезення в Україну.

Про це заявив президент кондитерської корпорації «Roshen» В'ячеслав Москалевський на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«Українські виробники на американській біржі Bloomberg дивляться ціни на цукор і рахують, скільки б їм коштувало його привезти в Україну, і цю ціну виставляють на ринку», - заявив він.

За словами В. Москалевського, цю ситуацію дещо змінив білоруський виробник цукру, і з урахуванням присутності на ринку білоруського цукру, українські виробники дещо знижують ціни.

Він додав, що нинішні ціни на цукор були відомі ще в липні 2009 року. За словами посадовця, сьогоднішні ціни не пов'язані із собівартістю вироблення цукру, а пов'язані з тим, що виробники вперше за два роки отримали можливість «вийти в плюс», і використовуючи це, почали завищувати ціни на цукор. Головним аргументом в українських виробників цукру, на його думку, є підвищення ціни цукру у світі, зокрема, на американських біржах.

К. Коваленко

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.