Новости Экономика черкасыдолгзарплата

Борг із виплати заробітної плати на Черкащині становить понад 32 мільйони гривень

base article image

Упродовж січня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на Черкащині зросла на 20,5% або на 5,5 млн. грн. і на 1 лютого становила 32,4 млн. грн.  


 

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у Головному управлінні статистики в Черкаській області.


 

Основна частка заборгованості на початок лютого припадала на підприємства промисловості (44,9%), сільського господарства (15,8%) та будівництва (12,9%). При цьому борг утворений на підприємствах міста Черкаси складав 52,4% загальної суми.


 

За словами заступника начальника управління статистики Алли Бабич, станом на 1 лютого вчасно не отримали заробітну плату 7,6 тисячі осіб. “Сума заробітної плати, не виплаченої працівникам підприємств-банкрутів на 1 лютого становила 14,5 мільйонів гривень. 51,3% цієї суми не виплачено підприємствами промисловості, 32,4% – сільського господарства. У територіальній структурі найвагоміша частка боргу припадає на підприємства міста Черкаси (69,7%)” - розповіла вона.


 

А. Бабич також повідомила, що сума заробітної плати, яка не виплачена працівникам економічно неактивних підприємств, склала 844,8 тис. грн. Найбільше заборгували своїм працівникам економічно неактивні підприємства Черкас (611,2 тис. грн.).


 

В. Середа

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.