Новости Экономика золотобанкрут

Українського виробника золота оголосили банкрутом

base article image

«Закарпатполіметали», що розробляло Мужіївське золотоносне родовище, визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру.

Відповідну постанову ухвалив Господарський суд Закарпатської області.

Зкінця 2006 року розробка Мужіївського родовища не ведеться у зв'язку з невиконанням зобов'язань компанією «Zakar Resources» (Республіка Маврикій), яка є власником 6,33% «Закарпатполіметали». «Укрполіметали» належить інша частка в статутному капіталі «Закарпатполіметали», яке має здійснювати розробку родовища.

Міністерство промислової політики України робило спроби відновити розробку Мужіївського родовища. Зокрема, в середині 2009 року в Міністерстві відбулася нарада під керівництвом заступника міністра Сергія Грищенка за участю фахівців і представників Закарпатської облдержадміністрації, комітету кредиторів та «Українських поліметалів».

На середину травня 2009 року в реєстр кредиторів «Закарпатполіметали» входили 15 організацій. Найбільшим кредитором була компанія «Сengart Financial INC».

«Українські поліметали» створено урядом у 1998 році з метою реалізації держпрограм «Золото України» і «Титан України». Наказом міністра промислової політики Володимира Новицького від 27 травня 2008 року компанію «Укрполіметали» було вирішено ліквідувати, однак цього не відбулося через складність ліквідаційної процедури в зв'язку із наявністю належних їй часток в інших компаніях.

Чистий збиток «Закарпатполіметали» за підсумками 2008 року становив 17,583 млн. грн.

Статутний капітал компанії становив 34,224 млн грн.

За матеріалами: Кореспондент

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.