Новости Экономика гтсвр

ВР не змінюватиме форму власності української ГТС - експерт

base article image

Парламент не буде змінювати форму власності українських газотранспортних систем. Таку думку сьогодні на прес-конференції висловив директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Борис Тарасюк, передав кореспондент ГолосUA.

За словами Б.Тарасюка, український парламент не буде приймати рішень про передачу газотранспортних систем у власність недержавним структурам.

“Свого часу Верховна Рада України прийняла закон, який забороняє зміну існуючої форми власності, державної форми власності, українських газотранспортних систем. Отже, відповідь очевидна. Якщо не сформується в антиконституційний спосіб нова коаліція більшості, яка буде приймати рішення, що суперечать національним інтересам України”, - наголосив він.

Нагадаємо, свого часу Президент України Віктор Янукович заявляв про те, що має намір створити консорціум з управління газотранспортною системою України, який дозволив би Києву знизити закупівельні ціни на імпортний газ, а Москві — відмовитись від будівництва морських газопроводів “Північний потік” та “Південний потік”. На думку більшості українських експертів, такий консорціум означатиме продаж української газотранспортної системи.

М.Олексевич

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.