Новости Экономика нбупогода

НБУ просить банки переховати цінності

base article image

Національний банк України просить банки переховати цінності.

Про це говориться в телеграмі НБУ.

Нацбанк розіслав телеграму, згідно з якою рекомендує банкам винести всі заощадження : гроші та коштовності, — з підвальних сховищ нагору. Пов'язано це з можливим підтопленням окремих районів Києва, говориться в повідомленні.

«Так, ми отримували вказівку з Нацбанку, але мішки з піском поки не розкладаємо. Та й сховище, де всі діаманти, золото та гроші, герметичне. Навіть не знаю, які катаклізми повинні трапитися, щоб їх підтопити », - сказала один із керівників відділення «Ощадбанку» Марина.

«Прочитали вранці, але особливої уваги не звернули. У нас сховище на другому поверсі, а не знизу. Нам потоп не страшний. Але знаю, що в одному банку, через квартал, мало не проводили навчання на випадок затоплення», - сказала співробітниця комерційного банку на Борисоглібській Юлія.
 
Проте в НБУ вирішили перестрахуватися. Як пояснив завсектором аналітики Нацбанку Олексій Рєпін: «Це про всяк випадок, якщо щось відбудеться, ми готові. Нехай все винесуть з підвалів, щоб потім не здобували з води великі купюри і не говорили, що ми не попереджали. Та й синоптики пророкують затоплення Подолу та Лівого берега». Щоправда, кількість відділень банків, що розташовані в зоні ризику, він не назвав.

Як повідомляв ГолосUA, цього року, за інформацією ЗМІ, після сніжної зими на Україну чекає найбільший за 10 років весняний паводок. Тим часом поки що екологи та метереологи радять не поспішати бити на сполох. За їхніми попередніми даними, вода не підніметься навіть до середньої відмітки. У Києві, за словами керівники Укргідрометцентру Миколи Кульбіди, по Дніпру орієнтовно очікується підняття води, зокрема, в районі гідрологічної станції біля мосту метро в Гідропарку в період з 20 до 30 квітня нинішнього року 720- 800 см вище умовного нуля або 94,2-95,0 м над рівнем моря за Балтійською системою.

За матеріалами: Сегодня

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.