Новости Экономика мінюстденьги минтранс

Мін‘юсту виділено 2,6 млн. гривень для судові розборки «Укравтодору» і Міністерства транспорту

base article image

Міністерству юстиції виділено 2,6 млн. гривень для забезпечення захисту Міністерства транспорту та зв'язку під час розгляду спору в Міжнародному арбітражному суді.

Про це говориться в розпорядженні Кабунету міністрів № 357-р від 2 березня 2010 року, повідомили ГолосUA в прес-службі Міністерства юстиції.  

«З метою забезпечення належного і ефективного захисту прав та інтересів Міністерства транспорту та зв’язку і Державної служби автомобільних доріг під час розгляду спору в Міжнародному арбітражному суді Міжнародної торгової палати за позовом компанії "Torno Global Contracting S.p.a." та компанії "Beta Funding S.r.l." виділити Міністерству юстиції 2,6 млн. гривень для здійснення обов’язкових реєстраційних та інших платежів і внесків, а також оплати послуг юридичних радників», - говориться в повідомленні.
 
Уряд розпорядився, щоб Міністерство юстиції у тижневий строк затвердило за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів перелік заходів і витрат, пов’язаних із забезпеченням належного і ефективного захисту прав та інтересів Міністерства транспорту та зв’язку і Державної служби автомобільних доріг під час урегулювання спору за позовом компанії "Torno Global Contracting S.p.a." та компанії "Beta Funding S.r.l.", який розглядається у Міжнародному арбітражному суді Міжнародної торгової палати. А також подало в установленому порядку Міністерству економіки, Міністерству фінансів та Державному казначейству звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.