Новости Экономика бюджетдолг

Азаров пустить половину бюджету на борги

base article image

Україна два роки жила з величезним дефіцитом державного Бюджету і накопичила колосальний зовнішній борг.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров, повідомили ГолосUA в прес-службі уряду.

"Щоб уявити собі масштаби внутрішнього боргу, слід зазначити, що в квітні на його обслуговування необхідно буде виплатити близько 6 млрд. грн., у той час коли обсяг доходів загального фонду Державного бюджету складає близько 12 млрд. грн., - заявив він.

"Тобто, половина доходів має піти на сплату боргів, а на додачу необхідно сплатити біля 700 мільйонів доларів за російський газ", - додав він.

Прем'єр-міністра наголосив, що першочерговими завданнями для уряду є прийняття реалістичного держбюджету, скорочення його дефіциту а також визначення джерел погашення цього дефіциту.

М. Азаров зазначив, що уряд має намір вжити термінових заходів з наведення порядку в системі державних фінансів. У зв’язку з цим до України вибере авторитетні організації з незаперечною репутацією для проведення міжнародного аудиту використання бюджетних коштів.

У свою чергу голова представництва ЄС в Україні Пінту Тейшейра відзначив, що Європейський Союз дуже позитивно сприймає те, що вперше за багато років в Україні президент і Уряд ефективно взаємодіють, мають спільні цілі.

"Ми вважаємо, що це допоможе втілити у життя ваші амбіційні цілі, зокрема, щодо європейської інтеграції, про що говорив у Брюсселі президент України Віктор Янукович", - заявив представник ЄС.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.