Новости Экономика газправительствоукраинароссия

Бойко їде в Москву говорити про газ

base article image

Українська делегація на чолі з міністром палива та енергетики Юрієм Бойком наступного тижня вирушить до Москви для проведення переговорів щодо ціни на російський газ, яку в Києві вважають занадто високою.

Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з головою представництва ЄС в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою, повідомили ГолосUA в прес-службі уряду.

"Наступного тижня до Москви вирушить наша делегація на чолі з міністром палива та енергетики для проведення переговорів щодо коректування газових угод. Ми маємо ціну на газ, яка приблизно в півтора рази перевищує ціну для європейських споживачів. Я вже не порівнюю з Білоруссю, де ціна на газ у два рази нижча. Ми збираємося з нашими російськими партнерами провести дуже серйозні переговори, й вже зараз при розробці бюджету ми будемо закладати ціну на газ, яку ми вважаємо оптимальною", - сказав він.

Президент України Віктор Янукович пообіцяв домогтися від РФ зниження ціни на газ, яка була встановлена контрактом, підписаним урядом Юлії Тимошенко.

Згідно з чинним контрактом, ціна газу для України в першому кварталі 2010 року становить 305 доларів за тисячу кубометрів.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.