Новости Экономика тігіпкоправительство

Позиція Тігіпка в уряді Азарова нагадує “цапа-відбувайла” - БЮТ

base article image

Позиція віце-прем'єр Сергія Тігіпка в уряді Миколи Азарова нагадує “цапа-відбувайла”.

Таку думку висловив народний депутат від БЮТ Володимир Бондаренко в ефірі програми “РозворотUA” на радіо “Ера”, відповідаючи на запитання чи є однодумцями М. Азаров та С.Тігіпко в економічній сфері.

“МВФ виходить з тієї позиції кредитування, яку ми просимо, тому ми є залежними в цьому діалозі. Виходячи з того, що задекларовані жорсткі умови, позиція Сергія Тігіпка в цьому уряді нагадує “цапа-відбувайла”, на якого навішають потім все те, з чим доведеться погодитись, а потім відправлять у відставку”, - вважає депутат.

При цьому В.Бондаренко переконаний, що звільнення С.Тігіпка відбудеться вже незабаром.

“Я думаю, що це (звільнення- ред.) буде досить швидко, бо гроші потрібні вже сьогодні і ці процеси підуть швидко і він піде. В принципі, він не який не реформатор. Він був віце-прем'єром у Л.Кучми, в НБУ, але які він там реформи провів, я не знаю. Знаю лише одне, він сприяв продажу всієї цементної промисловості України”, - відзначив він.

Депутат нагадав, що “Тігіпко прийшов до того, до чого він може і не хотів прийти”, але на думку депутата, “команда Януковича використає його, якісь поступки зроблять, а потім спишуть на нього все те, що не вдалось зробити”.

У свою чергу народний депутат від КПУ Олександр Голуб відзначив, що заяви С.Тігіпка свідчать про невиконання ним поставленої Президентом програми.

“Заяви, які звучать з боку Тігіпка щодо співпраці з МВФ, щодо підняття тарифів для населення, вони свідчать проте, що він не планує і не бажає виконувати ані програму Президента, ані програму, яку підписала коаліція. І людей, які підписали коаліцію, від Тігіпка також немає”, - додав депутат. 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.