Новости Экономика черкасыденьги

Для реалізації стратегії розвитку Черкаській області не вистачає 311 мільйонів гривень — губернатор

base article image

Перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації (він же — в.о. губернатора) Петро Гаман відзвітував про виконання у 2009 році заходів з реалізації Стратегії розвитку області до 2015 року.

Про це повідомили в обласній раді, передав кореспондент ГолосUA.

Петро Гаман виділив шість основних проблемних питань Черкаської області, на вирішення яких потрібно 311 мільйонів гривень. Першою є будівництво обласної дитячої лікарні, яке розпочато у 1991 році й на сьогодні будівельна готовність складає понад 70%. Для завершення будівництва необхідно 65,0 млн. грн. Другою — проведення капітального ремонту мосту через р. Дніпро біля міста Черкаси, який на цей час кваліфікується як техногенно небезпечний об’єкт. Вартість робіт становить 97,7 млн. грн. Крім того, вартість робіт з ремонту об’їздної дороги у м. Канів, якою планується спрямувати рух транспорту на лівий берег р. Дніпро у період закриття мосту – 15,2 млн. грн.

П. Гаман також наголосив, що гроші необхідні і на виконання робіт з будівництва ГРС і газопроводів-відводів біля сіл Ладижинка і Сушківка Уманського району вартістю 30 млн. грн., на утримання пускових об’єктів історико-культурної спадщини, в тому числі у с. Піківець Уманського, с. Легедзине Тальнівського районів та м. Тальне загальною вартістю 39,5 млн. грн.

За словами в.о. губернатора Черкащини, необхідно залучити кошти на реставраційне відтворення історико-архітектурного комплексу «Резиденція Богдана Хмельницького» у м. Чигирин загальною вартістю 34 млн. грн. та реконструкцію Будинку-музею Т.Г. Шевченка у м. Канів вартістю 30 млн. грн.

В. Середа

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.