Новости Экономика недобудденьги

На добудування житлових будинків у регіонах зі ступенем готовності понад 70% потрібно 4,14 млрд. гривень - Яцуба

base article image

Міністр регіонального розвитку й будівництва Володимир Яцуба оцінює добудування житлових будинків у регіонах зі ступенем готовності понад 70% у 4,14 млрд. гривень.

Про це сказано в повідомленні міністерства.

"Для добудування 27 846 квартир зі ступенем готовності понад 70% необхідно 4,14 млрд. гривень", - додав В. Яцубу.

Крім того, міністр зазначив, що для завершення будівництва 49 777 квартир зі ступенем готовності понад 50% необхідно 7,953 млрд. гривень.

При цьому, за даними Мінрегіонбуду, станом на 1 січня в Україні нараховувалося 4 356 об'єктів на стадії незавершеного будівництва.

Крім того, під час наради з питань фінансування житлового будівництва за участю голови Національного банку Володимира Стельмаха, першого заступника голови адміністрації Президента-Представника Президента в Кабінеті Міністрів Ірини Акімової, а також за участю керівників низки банків Яцуба звернувся до банків із пропозицією забезпечити можливість кредитування компаній-забудовників та інвесторів-фізосіб із доступною для них відсотковою ставкою - до 16% річних.

На думку міністра, реалізація цієї пропозиції зможе пожвавити будівельний ринок.

В. Яцуба також зазначив, що необхідно повернути довіру людей до банків і забудовників.

Як повідомлялось, Національний банк готовий рефінансувати банки, які будуть брати участь у державних житлових програмах.

Міністерство регіонального розвитку й будівництва прогнозує збільшення уведеного в експлуатацію житла на 10% в 2010 році порівняно з 2009 роком за умови поновлення іпотечного кредитування.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.