Новости Экономика гтсукраинающенко

Українська ГТС — капітульована, - Ющенко

base article image

Експлуатація української газотранспортної системи іншою державою в жодному разі є невигідною для України.

Про це заявив третій Президент України Віктор Ющенко в своєму інтерв'ю.

Він переконаний, що вигідно для держави буде, якщо ГТС використовуватиметься національною монополією. «... немає такого політика, який зможе вивести ГТС із національного управління чи власності. Це просто не вкладається у голові!», - сказав В.Ющенко.

У зв'язку з цим він підкреслив, що «капітуляцією» в питаннях газових угод з Росією Україна зобов'язана Ю.Тимошенко. «Коли Тимошенко підписала з Росією угоди про транзит і закупівлю газу на 10 років уперед, це була небачена в нашій історії капітуляція. І йдеться не лише про розміри тарифів, ви це чудово знаєте. Росія, отримавши тоді козирний туз, тепер вимагає: віддайте ГТС, і ми усе вам пробачимо. І тому деякі політики, не маючи національної позиції, потихеньку порушують цю тему», - сказав він.

«Але я не думаю, що в парламенті складеться така комбінація політичних сил, яка підтримає скасування закону про неможливість передачі управління ГТС. Немає таких обставин, за яких експлуатація ГТС іншою державою була б вигіднішою, ніж її використання національною монополією», - підкреслив В. Ющенко.

За матеріалами: Коммерсант-Украина

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.