Новости Экономика газтрубабют

БЮТівці будуть силою захищати газову трубу?

base article image

Спроби влади діяти в газовій сфері всупереч національним інтересам України можуть викликати масовий спротив українського суспільства. Тому не виключені й фізичні методи захисту газових магістралей. Про це заявив народний депутат України від Блоку Юлії Тимошенко, голова виконавчого комітету партії «Реформи і Порядок» Остап Семерак.

«Українська делегація, яка перебуває в Москві, веде закулісні переговори, намагаючись незаконно віддати газотранспортну систему України та внутрішній ринок споживання газу російському «Газпрому». І все це – взамін на якісь непрозорі й незрозумілі «преференції», які ніхто не може чітко окреслити», – сказав парламентарій.

За його словами, таку поведінку представників уряду «можна розцінювати як перший крок до здачі нашої незалежності». «Це, фактично, рух у напрямку відмови від державного суверенітету, до чого закликав нещодавно українських парламентаріїв представник російської Держдуми Федоров», – підкреслив Остап Семерак..

«Ми нагадуємо, що коли в 1990 році постало питання відновлення незалежної соборної української держави, мільйони українців вийшли на вулицю і утворили живий ланцюг на сотні кілометрів. Народ показав свою рішучість у боротьбі за волю і державний суверенітет. Тому запевняємо, що в разі будь-якої спроби влади торгувати незалежністю, суверенітетом, національними інтересами України, в т.ч. стратегічною національною власністю, наш народ знайде в собі силу, а політичні партії усвідомлять свою відповідальність, і всі разом стануть на захист усього українського», – сказав народний депутат.

При цьому, на його думку, «не виключені радикальні методи спротиву – аж до фізичного захисту газових магістралей».


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.