Новости Экономика амкутарифыодесса

АМКУ не переглядатиме своє рішення щодо неправомірності тарифів в Одесі

base article image

Антимонопольний комітет України не переглядатиме своє рішення стосовно неправомірності дій в сфері тарифів Одеського міськвиконкому. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив в.о. голови Антимонопольного Комітету України Олександр Мельниченко, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, сьогодні під час засідання Антимонопольного комітету України було схвалено рішення відхилити заяву Одеського міськвиконкому про перегляд рішення тимчасової адміністративної колегії АМКУ, яка 15 грудня 2009 року визнала дії Одеського міськвиконкому, що стосувались надання житлово-комунальних послуг, неправомірними.

«Тимчасовою адмінколегією було доведено на підставі глибокого аналітичного, економічного, правового аналізу, що Одеський міськвиконком встановив завищені і необґрунтовані тарифи на ринку утримання будинків та прибудинкових територій. При чому те, що до сих пір, а сьогодні вже кінець березня, рішення Комітету залишається невиконаним, є кричущим ставленням до українського законодавства і правозахисної діяльності Антимонопольного комітету. На сьогодні жодних підстав для зростання тарифів в сфері житлово-комунального господарства немає. І це питання може буде розглянуте лише після того, як в державі буде здійснено обґрунтований, підставний аналіз в сфері тарифоутворення. Мало того, ми вважаємо, що в державі необхідно створити національну комісію з питань регулювання житлово-комунальних тарифів, яка візьме на себе функцію єдиного регулятора на основі відповідних нормативно затверджених порядків і методик», - наголосив О.Мельниченко.

Також О.Мельниченко зазначив, що про рішення Антимонопольного комітету України буде поінформовано Президента та Прем’єр-міністра, аби були здійсненні відповідні санкції стосовно Одеського міськвиконкому.

Нагадаємо, що Одеський міськвиконком під керівництвом міського голови Едуарда Гурвіца в 2008 році ухвалив рішення, якими затвердив нові, підвищені тарифи на послуг з утримання будинків та прибудинкових територій. У зв’язку з цими анти конкурентними діями АМКУ порушив справу та розпочав розслідування. Як відомо, відповідне рішення щодо виконкому Одеської міської ради виїзна адміністративна колегії Комітету ухвалила 15 грудня 2009 року. Через судові процеси, ініційовані міськвиконкомом, розслідування справи тривало півтора роки.

М.Олексевич

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.