Новости Экономика россияукраинагаз

Візити Азарова в Москву не змусять Росію знизити ціну на газ, - політолог

base article image

Візити вищого керівництва України в Москву не змусять Росію погодитися на зниження цін на газ.

Про це заявив директор Української філії інституту країн СНД Володимир Корнілов на прес-конференції, передав кореспондент Голос.

“Не треба очікувати, що українська сторона протягом одного візиту, наскоком, зіб'є ціну на газ, пообіцявши в майбутньому якісь преференції, знижки і дружбу”, - сказав він, наголосивши, що Росія не потребує жодних обіцянок, а чекає реальних поступок.

За його словами, і Президент Росії, і Прем'єр-міністр не вірять у “наївні” обіцянки українців. “У Росії давно минув період наївного ставлення до обіцянок українських політиків... Якщо Україна ініціює перегляд газових контрактів..., то цілком закономірно виникає питання, а що Україна запропонує Росії натомість... Російська сторона готова піти на певні поступки взамін на поступки з українського боку”, - наголосив політолог, підкресливши, що йдеться не лише про газотранспортний консорціум та економіку, а про якісь питання гуманітарної сфери тощо.  

Як повідомляв ГолосUA, 25 березня Прем'єр-міністра України М. Азаров відвідав з робочим візитом російську столицю. За підсумками візиту М. Азаров підкреслив, що відбувся “абсолютно відвертий і конструктивний діалог”, в ході якого сторони намітили “проблеми, за якими були неясності”, і повідомив, що обговорення питань, які залишаються між РФ і Україною, продовжиться на засіданні економічного комітету в квітні.

А. Йовик

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.