Новости Экономика медицинажкхбюджет

Відсутність фінансування медицини чи ЖКГ у регіонах не пов’язана з неприйняттям бюджету-2010 - економіст

base article image

Відсутність фінансування медицини чи житлово-комунального господарства у регіонах не пов’язана з затримкою у прийнятті бюджету на 2010 рік.

Про це сказав економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь у коментарі кореспонденту ГолосUA.

«Зараз все одно йдуть бюджетні виплати, але вони можуть відбуватися за розписом минулого року. Тобто, якщо фінансування конкретних програм було внесено у бюджет минулого року, на них мали виділити кошти. Якщо вони не виділені – це проблеми, що не мають відношення до неухвалення бюджету. Це проблема конкретної області або району. Там треба дивитися, чому вони не виконали», - повідомив він.

За словами О. Жолудя, скоріше за все ми отримаємо новий бюджет у квітні. «Це пов’язано з тим, що лише після ухвалення бюджету і, відповідно, визначення бюджетного дефіциту, фіксування його на законодавчому рівні, ми зможемо отримати черговий транш кредиту Міжнародного валютного фонду». – підкреслив він.

За словами О. Жолудя, місцеві бюджети затверджуються після прийняття державного. «Тобто, якщо ми даємо на державний бюджет, принаймні, три тижні, то місцеві бюджети будуть ухвалюватися наприкінці квітня – початку травня», - повідомив він.

Олександр Жолудь також наголосив, що у разі, якщо заходи не були прописані у минулорічному бюджеті, фінансування під них можна буде отримати лише після внесення їх у цьогорічний бюджет і його прийняття.

Нагадаємо, наразі почастішали звістки про проблеми у медицині чи ЖКГ з регіонів. Так, у Дніпродзержинську закінчився запас вакцин для щеплення дітей від інфекційних хвороб, і батьки змушені купувати вакцини за власні кошти.

І. Носальська

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.