Новости Экономика производствоавтомобиль

В Україні можуть розпочати виробництво автомобілів SEAT

base article image

Найбільший виробник автомобілів у світі Volkswagen Group розглядає Україну як потенційний виробничий майданчик для одного зі своїх підрозділів - іспанської марки Seat.

Про це заявив Аркадіуш Міткевич, генеральний директор "Формула Мотор Україна" - компанії, яка є офіційним імпортером Seat. Ринком збуту для цих автомобілів стануть країни СНД.

Найбільш вірогідним претендентом на виробництво Seat як в Україні, так і на всьому пострадянському просторі є автозавод "Єврокар", що належить Олегу Бояріну. Представники підприємства коментувати потенційну можливість виробляти Seat вчора виявилися не готові. На користь підприємства Бояріна грає те, що "Єврокар" вже має досвід виробництва Seat.

Експерти впевнені, необхідність перенесення виробництва до Східної Європи продиктована економічною ситуацією в світі. "Над цим сьогодні замислюються багато автовиробників. Випускати автомобілі у нас дешевше. Взяти хоч би зарплати українських працівників. Вони набагато нижчі, ніж в тій же Іспанії", - відзначає Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД).

До того ж і самим дистриб'юторам вигідно збирати автомобілі своїми силами, а не імпортувати готові. Так, в Україні щлях від просто імпортера до виробника пройшли такі компанії, як "Богдан" (освоїв складання автомобілів Hyundai), "УкрАвто" (з минулого року виробляє Kia), "АІС" (збирає корейські SsangYong). Складання автомобілів на власних виробничих потужностях дозволяє дистриб'юторам економити на ввізних митах.

За матеріалами: Дело
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.