Новости Экономика налоги криминал

Податківці почали полювання на зарплати у конвертах

base article image

Підрозділами оподаткування фізичних осіб державної податкової служби України встановлено суттєві порушення під час проведення перевірок.

Про це повідомили у прес-службі ДПА.

Так, під час перевірки товариства з обмеженою відповідальністю у Чернігівській області, яке займається торгово-посередницькою діяльністю, було встановлено, що на підприємстві обліковувалося 5 найманих працівників, заробітна плата яким не нараховувалась, а сума валового доходу, одержаного від здійснення господарської діяльності, складала 2,8 млн. гривень.

Водночас були встановлені факти зняття керівником підприємства з розрахункового рахунку готівкових коштів нібито для господарських потреб товариства на загальну суму близько 4,4 млн. гривень. Документи, що підтверджували б витрати на придбання товарно-матеріальних цінностей, для перевірки надані не були.

За результатами перевірки донараховано податку з доходів фізичних осіб з урахуванням штрафних санкцій на суму майже 2,9 млн. гривень.

За результатами перевірки приватного підприємства у Луганській області, яке надавало послуги з ремонту та виконання будівельних робіт, а також організовувало будівельні бригади для виконання цих робіт на території Російської Федерації, донараховано податку з доходів фізичних осіб з урахуванням штрафних санкцій на загальну суму 365,6 тис. грн. та легалізована праця 48 найманих осіб.

У ході перевірки було з’ясовано, що протягом 4–х місяців 2009 року такі роботи виконувались бригадою з 48 осіб, які на підприємстві не були офіційно оформлені, а розрахунки за виконані роботи (надані послуги) здійснювалися як в безготівковому, так і в готівковому вигляді.

Лише на ощадну книжку виконавчого директора підприємства від замовників робіт надійшло 238,2 тис. грн., а решта розрахунків – здійснювалася у готівковій формі.

 При цьому на виплату заробітної плати найманим працівникам було витрачено 768 тис. грн. з яких податок з доходів фізичних осіб не утримувався та до бюджету не сплачувався.

Податківці Запорізької області під час перевірки товариства з обмеженою відповідальністю з’ясували, що керівництво підприємства виплатило 1 166 тис. грн. заробітної плати 228 найманим працівникам, задіяним на зборі врожаю в 2009 році, без утримання та сплати до бюджету податку з доходів фізичних осіб.

За результатами перевірки донараховано податку з доходів фізичних осіб з урахуванням штрафних санкцій на загальну суму 525,0 тис. гривень.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.