Новости Экономика финансыстрахованиезакон

У Держфінпослуг ініціюють ухвалення нового закону про страхування

base article image

Першочерговим завдання нової команди Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України є сприяння ухваленню нової редакції закону України про страхування.

Про це заявив голова Державної комісії з регулювання ринків та фінансових послуг України Василь Волга на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«Новий закон буде враховувати всі вимоги ринку страхових компаній, впровадження європейських принципів регулювання страхової діяльності», - сказав він.

Особливий акцент, за його словами, треба зробити на забезпеченні прозорості страхового ринку. «Це має відбутися шляхом забезпечення достовірної та регулярної фінансової звітності. Повинна відбутися боротьба за чистоту страхового ринку шляхом підвищення стандартів та посилення відповідальності за їх невиконання», - сказав він.

Голова Держфінпослуг зазначив, що великі інвестиційні компанії погодилися з посиленням прозорості страхового ринку. «З цим не завжди згодні дрібні компанії і це є свідченням того, що вони зайняті не зовсім законними речами», - підкреслив він.

Іншими кроками Державної комісії регулювання ринків він назвав всебічне сприяння розробці та запровадженню нових видів обов'язкового страхування. «Це також соціальне страхування, яке включає медичне, та вдосконалення системи автострахування», - зазначив В. Волга.

О. Каретнікова

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.