Новости Экономика правительствобюджет

Азаров презентує бюджет-2010 у понеділок

base article image

Кабінет міністрів закінчує роботу над проектом бюджету на 2010 рік. 

У той же час більшість міністерств планують умовити Міністерство фінансів не скорочувати їм фінансування.

Міноборони традиційно входить до трійки лідерів з освоєння бюджетних грошей. Минулого року через військове відомство пройшла сума в розмірі 8,3 млрд. грн. Хоча передбачалося, що військовим виділять понад 12,8 млрд. грн. Отримати мінімум таку ж суму розраховують в міністерстві й в цьому році. «Наші фахівці подали пропозиції на 19 млрд. грн. Але, ймовірно, ми можемо розраховувати на бюджет у розмірі 13 млрд. грн.», - заявив міністр оборони Михайло Єжель. 

У Міністерстві аграрної політики поки не готові оприлюднювати обсяги фінансування, які передбачаються в бюджеті 2010 року. 

Міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич чекає, що його відомство отримає в бюджеті 2010 року близько 4 млрд. грн. «Минулого року на потреби МНС було виділено 3,5 млрд. грн. З урахуванням рівня інфляції та підвищення соціальних стандартів потрібно на 0,5 млрд. грн. більше», - запевнив очільник МНС.

Міністр юстиції Олександр Лавринович задоволений попередніми розподілом коштів на його міністерство. Мінфін готовий виділити на потреби Мін'юсту близько 1 млрд. грн., що на 147 млн. грн. більше, ніж в 2009 році. 

Разом з тим у розмові деякі міністри зазначали, що за умов кризи їм буде складно вибити з Міністерства фінансів необхідну суму. Багатьом доведеться переглянути витрати на утримання апарату. «Від нас хочуть, щоб ми максимально скоротили свої витрати як органи управління», - сказав міністр праці та соціальної політики Василь Надрага. Скільки може отримати міністерство в бюджеті-2010, міністр не уточнив. «Я з цього питання сьогодні зустрічався зі своїм заступником. Процес узгодження триває, остаточної відповіді немає», - зазначив В. Надрага. 

Окремі міністерства вважають за краще не афішувати процес узгодження власних бюджетів. «Шліть запит. За один день ми не встигнемо його обробити», - повідомив керівник прес-служби МВС Дмитро Андреєв. 

За матеріалами: Дело
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.