Новости Экономика сшакризисжилье

Австрійські ЗМІ: США ризикують спровокувати чергову фінансову кризу

base article image

США ризикують спровокувати чергову фінансову кризу через крах ринку ділової нерухомості.

Так стверджує видання «Die Presse».

Газета вказує, що минулий крах ринку житлової нерухомості в Америці викликав серйозні економічні проблеми у всіх державах світу.

Однак, найбільше від американських фінансових турбуленцій постраждали країни східноєвропейського регіону (Латвія, Україна), південноєвропейського (Греція, Іспанія), а також північна Ісландія, економіка якої докотилася до дефолту.

"Коли ринок нерухомості у США зростав, ресторани, торговельні центри, офісні будівлі та готелі росли як гриби після дощу. Тепер, в 2010-2014 році, прийшов час виплати кредитів, за рахунок яких і відбувався будівельний бум, і тут криється головна небезпека: за словами Конгресу, вже стає зрозумілим, що половину зазначених кредитів просто не буде чим повернути, адже виходить так, що позичальники заборгували більше, ніж варта їхня нерухомість загалом. До того ж вартість ділової нерухомості, починаючи із 2007-го року впала приблизно на 40%", - наголошує «Die Presse» та додає, що, оскільки ризик чергової хвилі світової економічної кризи високий, всі держави, особливо із нестабільною фінансовою ситуацією, мають підготуватися до найгіршого сценарію.

За матеріалами: Die Presse.

Підготувала Л. Дубенко

http://diepresse.com/home/wirtschaft/international/556809/index.do?_vl_backlink=/home/wirtschaft/index.do

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.