Новости Экономика бизнескіоскивласність

Київські кіоски належать крупним бізнесменам - Бродський

base article image

Значна частина комерційних малих архітектурних форм у Києві належить не представникам малого бізнесу, а крупним бізнесменам, наближеним до київської влади.

Про це заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський.

«Мені пишуть листи, що ніякі це не малі підприємці. 800 МАФів у пана Ламбуцького, директора «Київпастрансу». 1000 — у тата Басса, заступника Черновецького та ін.», - повідомив Бродський.

При цьому крупні бізнесмени дійсно здають свої кіоски представникам малого бізнесу, але «викачують усе із цих бідолашних людей, які змушені продавати контрабанду», - упевнений голова Держкомпідприємництва.

При цьому схожа ситуація, на його думку, створюється і з київськими ринками.

«Те ж саме ринки, які, за великим рахунком, є великими супермаркетами. Вони теж обростають київськими комунальними ринками заступника київського мера Шовкуна», - заявив Бродський.

При цьому він підкреслив, що подібні напівлегальні структури, що нерідко продають контрабандний товар, жорстко конкурують з легальними підприємствами.

«Люди взяли кредит, побудували великий маркет, легально платять зарплату, оренду, податки. А навколо нього починають будувати МАФи, - констатував Бродський. - Зараз я цю інформацію легальних бізнесменів про нелегалів упорядковую і готую в прокуратуру, прем’єру, Президенту. Ми хочемо податків з легального бізнесу? Тоді давайте його захистимо від тіньового».

За матеріалами: Дзеркало тижня

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.