Новости Экономика жильецены

Цінового буму на житлову нерухомість не очікується, - аналітик

base article image

У найближчі півроку ціни на квартири в Києві змінюватися не будуть.

Про це заявив голова Комітету аналітики Спілки фахівців з нерухомого майна України Всеволод Жоголєв на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«У секторі житлової нерухомості ми не прогнозуємо суттєвих змін найближчим часом. Поступове відновлення попиту стримуватиметься тиском закладного майна та відсутністю іпотечних програм. За таких умов покупці оберуть позицію очікування... Незначний ріст цін може бути лише через півроку», - сказав він.

За його словами, станом на квітень 2010 року ціни на нерухомість стабілізувалися майже в усіх сегментах ринку. Він зазначив, що кількість угод залишається низькою. Однак їх достатню, щоб утримувати ціни від подальшого зниження.

На його думку, виключенням для Києва та Київської області є ринок землі, де пропозиція в десятки разів перевищує попит і спостерігається тенденція до подальшого зниження цін. «Тільки за минулий квартал ціни знизилися на 23%, а в межах Києва з початку кризи ціни на земельні ділянки знизилися у 3,5 рази», - сказав В. Жоголєв, додавши, що цей сегмент ринку є одним з найцікавіших для інвесторів на сьогоднішній день.

Він переконаний, що, незважаючи на ціновий спад ринку нерухомості, спостерігається незначне зростання цін на офісні приміщення, що розташовані далі від центру міста.

К. Коваленко

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.