Новости Экономика бюджетсимоненковр

Проект бюджету 2010 року не може бути реальним — Симоненко

base article image

Проект бюджету на 2010 рік не може бути реальним, хоча зважаючи на той факт, що його ухвалять в кінці першого півріччя.

Про це заявив лідер Компартії України Петро Симоненко в коментарі кореспонденту ГолосUA.

"Це буде формальний документ на 2010 рік. До того моменту, як ми його ухвалимо вже пройде майже пів року і це не буде бюджет 2010 року. Тоді, доведеться дати відповідь: як наступне півріччя компенсує все те, що ці політики вкрали в наших громадян", - сказав він.

П. Симоненко пояснив, що кожен місяць фінансування, в тому числі соціальних програм відбувається на рівні 1/12 від державного бюджету 2009 року.

"Розумієте, скільки вкрадено? Інфляція, зростання цін, все це відбулось, а рівень життя залишився як у минулому році. Сумніваюсь, що на ці виклики дасть відповідь бюджет 2010 року", - наголосив політик.

За словами депутата уряд, який прийшов немає реальної бази для обрахування бюджету.

"Вони вираховують бюджет по макроекономічним показникам, а якщо обрахувати бюджет без реальної бази, то це просто фікція ", - зазначив П.Симоненко.

Лідер КПУ підкреслив, що завжди скептично ставився до заяв про певну дату представлення проекту бюджету.

"Це не так просто. Ми повинні розуміти, що створити бюджет, коли в державі немає балансів нелегко. Виходить, що нинішній уряд бере попередню базу, інфляцію, рекомендації МВФ і розраховує...все це свідчить про те, що у нас немає науково-обгрунтованих програм, розрахунків, аналізу, чіткого контролю за реальним сектором економіки", - сказав він.

О. Каретнікова


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.