Новости Экономика правительствомвф

Уряд готує для МВФ свої пропозиції

base article image

Уряд України готує свої пропозиції для підготовки Меморандуму про співпрацю з Міжнародним валютним фондом, щоб наступного тижня у Вашингтоні продовжити переговори з питання надання Україні кредиту.

Про це йдеться в заяві віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпка, повідомила прес-служба посадовця.

«Співпраця з Міжнародним валютним фондом для України є надзвичайно важливою. Проте кредит за будь-яку ціну нам не потрібний. Уряд на це не піде», - сказав Тігіпко.

Він також підкреслив, що місія МВФ надала Україні свій варіант проекту Меморандуму, який зараз активно обговорюється, у тому числі і в ЗМІ. «Потрібно враховувати, що це - лише пропозиція. З деякими моментами погодимося, з інших питань дамо альтернативні пропозиції, від чогось відмовимося», - підкреслив віце-прем'єр.

Зокрема, Тігіпко повідомив, що жодних змін до пенсійного законодавства уряд не готував. «На засіданнях Кабінету Міністрів питання скорочення зарплати працюючим пенсіонерам не обговорювалися», - заявив Тігіпко, наголосивши, що уряд активно працює над пошуком додаткових шляхів фінансування Пенсійного фонду і скорочення його дефіциту.

За матеріалами: УНІАН

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.