Новости Экономика украинароссиягазцена

Україна може отримати газ по 230 доларів - політолог

base article image

Українська сторона отримає ту ціну на газ, яку вона хоче. Про це в коментарі кореспонденту ГолосUA сказав голова правління Центру прикладних політичних досліджень Пента Володимир Фесенко.

"Думаю, що під час зустрічі Президента України і його російського колеги 21 квітня оприлюднять формулу офіційних домовленостей" - зазначив В. Фесенко. "Не думаю, що Україна отримає такий вже дешевий газ. Але це буде достатньо серйозна поступка нам у плані ціни. Скоріше за все буде те, що хоче українська сторона - 230 доларів за 1000 кубів газу".

Однак він не виключив, що частина домовленостей між російською і українською стороною буде не публічною.

"Тому може бути так само як і з угодами, які укладав попередній уряд. Так само може бути і з цими. Ми можемо ще дуже довго не знати значною частини домовленостей, які будуть укладені між сторонами" - додав експерт.

За його словами, з нашого боку буде більше поступок.

"Але зараз для нашої економіки знижена ціна на газ дуже важлива" - додав політолог. "А вже потім треба оцінювати, чи кращі попередні угоди, чи ці, що будуть".

Нагадаємо, що 21 квітня має відбутися зустріч Президента України Віктора Януковича і Президента Росії Дмитра Медведєва, де очікується, що буде переглянуто умови газової угоди.

О. Черненко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.