Новости Экономика бюджетвр

Державний бюджет може бути прийнятий ВР не раніше 15 травня — П. Жебрівський (Додано звук)

base article image

До середини травня адекватний Державний бюджет не може бути прийнятий.

Про це народний депутат та член бюджетного комітету Верховної Ради Петро Жебрівський заявив на брифінгу після першого з'їзду своєї політичної партії, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, прийняти бюджет до травня або в перших числах місяця можна тільки “згвалтувавши парламент”. “За мінімальними підрахунками, тільки через вівторок уряд зможе презентувати бюджет у Верховній Раді. Власне, мінімальний час для того, щоб не просто прийняти, аби прийняти бюджет, - це два тижні. Тобто адекватний бюджет із розрахунками, із опрацюваннями можна прийняти не раніше 15 травня”, - наголосив політик.

Водночас він не виключив можливості “просування” бюджету через парламент. “У Володимира Михайловича (спікер Литвин — ред) є досвід, ви пам'ятаєте: у 2003 році за бюджет голосували усіма руками та ногами, і таким чином прийняли. Тільки таким чином можуть протиснути і цей бюджет. Але прийняти адекватний, опрацьований бюджет до 1 травня неможливо”, - підкреслив Жебрівський.

Нагадаємо, що на останньому засіданні уряду перший віце-прем'єр Андрій Клюєв запевнив, що Держбюджет буде прийнято до 1 травня.
 

Звук

А. Береза

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.