Новости Экономика черкащинапенсииденьги

На Черкащині бракує грошей для виплат пенсій

base article image

Черкаська область забезпечила своїх пенсіонерів власними коштами на 42,2%, решту було перераховано з Державного бюджету. Для того, щоб забезпечити своїх пенсіонерів власними коштами, фонд оплати праці повинен зрости у 2-2,5 рази.

Про це заявив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб на брифінгу у Черкасах, повідомив кореспондент ГолосUA.

С. Тулуб також зазначив, що на Черкащині розмір заробітної плати залишається одним з найнижчих в Україні, а в 2009 проти 2008 року вона ще зменшилась на 10%. Питома вага заробітної плати у вартості виробленої продукції надзвичайно низька, заробітну плату сплачують «у конвертах».

Крім того, він поінформував про план першочергових дій обласної влади, які можуть дати свої результати вже через 100 днів, а також середньостроковий план на рік та перспективний план розвитку територій в межах загальнодержавної програми «Україна 2020».

За його словами, зараз керівники обласних управлінь виділяють із загальної маси питань в області ті, які є найбільш резонансними і найбільше турбують жителів області. Це і завершення основних об’єктів незавершеного будівництва, і розв’язання конфліктної ситуації з КП «Черкасиелектротранс», і впорядкування питань надання землі, особливо у прибережній смузі Дніпра. «Керівництву управління земельних ресурсів доручено призупинити розгляд матеріалів про надання в оренду землі» – наголосив голова облдержадміністрації.

В. Середа 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.