Новости Экономика пеннсіїправительство

Азаров заборонив революційні кроки у пенсійному законодавстві

base article image

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заборонив будь-які «революційні» кроки у напрямку пенсійної реформи. Про це заявив віце-прем'єр-міністр Сергій Тигипко на брифінгу, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, жодна ініціатива, озвучена у засобах масової інформації щодо підняття пенсійного віку не буде реалізована.

“Ніхто зараз цього робити не буде. Я маю на увазі те, що обговорювалося у пресі стосовно жінок та чоловіків. Ніякого збільшення пенсійного віку не буде”, - наголосив урядовець.

При цьому С. Тигипко запевнив, що уряд навіть не обговорював можливість підняття пенсійного віку для військовослужбовців.

Водночас куратор пенсійної реформи, віце-прем'єр-міністр з гуманітарних питань Володимир Семиноженко зазначив, що на сьогоднішньому засіданні уряду було прийнято “ряд рішень, які сприятимуть більш справедливому розподілу пенсій та наповненню пенсійного фонду”.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, зокрема про те, що уряд розіслав усім силовим структурам письмове доручення підготувати до 22 березня 2010 року пропозиції щодо змін в законодавстві в частині пенсійного забезпечення військовослужбовців та осіб рядового і керівного складу.

Ці заходи, як повідомлялося, потрібні для зниження дефіциту і наповнення Пенсійного фонду. "Пропонується збільшити стаж, необхідний для отримання мінімальної пенсії, а також поступово збільшувати пенсійний вік для жінок в цілому на п'ять років", - розповів співрозмовник агенції. Крім цього пропонується вивчити можливість введення обмежень на виплату пенсії працюючим пенсіонерам і на максимальну пенсію, призупинення виплат дострокових пенсій до досягнення пенсійного віку, а також заморожування спеціальних та пільгових пенсій, які нараховуються з держбюджету.

А. Береза

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.