Новости Экономика россиякубасамолетукраина

Росія та Куба вже готові купити 20 літаків Ан-158

base article image

Російська авіаційна компанія «Атланта-Союз» та кубинська «Cubana» підтвердили замовлення загалом 20-ти літаків Ан-158, розроблених київським АНТК імені Антонова.

Таку заяву розповсюдила російська лізингова компанія «Ільюшин Фінанс Ко» (ІФК), яка займається маркетингом та продажем АН-158, передав кореспондент ГолосUA.

Як повідомляв ГолосUA, офіційне представлення АН-158 відбулося лише напередодні у Києві, офіційно піднятися у небо літак має за тиждень, а сертифікація цього лайнера на 99 місць має завершитися у першому кварталі 2011 року. Але вже зараз потенційні покупці проявляють неабиякий інтерес до машини.

За даними ІФК, поставки літака АН-158 авіакомпаніям почнуться у другому кварталі 2011 року. Ціна літака залежатиме від комплектації та становитиме від 27 до 30 мільйонів доларів. Авіабудівники планують випускати цей літак протягом щонайменше 15 років, за які передбачають зібрати 200 машин. Окрім виробництва у Києві розглядається можливість випуску АН-158, як й деяких інших літаків у лінійці АН, у Росії – зокрема, на авіаційному заводу у Воронежі.

Д. Кляхін  
 

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.