Новости Экономика украинароссиясуднобудування

Суднобудівники Росії та України домовилися про співпрацю

base article image

Найбільше російське суднобудівне підприємство ВАТ «Виробниче об’єднання «Північне машинобудівне підприємство»» («Севмаш», м. Северодвинськ) уклало угоду про співпрацю із українською Холдинговою компанією «Чорноморський суднобудівний завод» (м. Миколаїв).

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили в прес-службі міністерства промисловості РФ.

Угода передбачає обмін фахівцями та підвищення їх кваліфікації, обмін досвідом у галузі інноваційних технологій, взаємне просування продукції та послуг, сприяння у залученні замовлень. Сторони розцінюють угоду як перший крок до поновлення коопераційних зв’язків між суднобудівними галузями Росії та України.

Як повідомляв ГолосUA, зараз на підприємстві «Севмаш» працює група фахівців з Чорноморського суднобудівного заводу, які надають допомогу у модернізації побудованого на ЧСЗ ракетного авіа несучого крейсера «Адмірал флоту Горшков». Після модернізації корабель буде переданий ВМС Індії.

«ЧСЗ» та «Севмаш» - найбільші суднобудівні підприємства України та Росії. За радянських часів спеціалізацією українського підприємства було будівництво авіаносців, танкерів та інших багатотоннажних суден. «Севмаш» - єдине російське підприємство, яке будує атомні підводні човни.

Д. Кляхін  

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.