Новости Экономика нафтогазегипетгазвидобуток

«Нафтогаз України» розпочав видобуток нафти у Єгипті

base article image

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» розпочала комерційний видобуток нафти у рамках реалізації проекту з освоєння концесійної ділянки Alam El Shawish Еаst на території Західної Пустелі Арабської Республіки Єгипет.

Про це повідомила прес-служба Міністерства палива та енергетики України.

Згідно з повідомленням, цього тижня компанія здійснила реалізацію першої партії нафти, видобутої на родовищі «HG» східного блоку Алам Ель Шавіш відповідно до умов Концесійної угоди між Арабською Республікою Єгипет, Єгипетською Генеральною Нафтовою Корпорацією та Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України». Компанія продовжує впроваджувати заходи щодо нарощування обсягів видобутку вуглеводнів на зазначеній концесійній ділянці.

«Успішна реалізація проекту з розвідки та промислової експлуатації східного блоку Алам Ель Шавіш сприятиме прискоренню процесу диверсифікації джерел постачання енергоносіїв в Україну та становленню іміджу України у світі», - йдеться у тексті повідомлення прес-служби.

Довідка: 13 грудня 2006 року між АРЄ, ЄГНК та Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» було укладено Концесійну угоду на проведення нафтової розвідки та експлуатації східного блоку Алам Ель Шавіш Іст у Західній Пустелі Арабської Республіки Єгипет загальною площею 994 кв. км. Згідно з умовами Концесійної угоди період геологорозвідувальних робіт триватиме до 13 грудня 2011 року.

Компанія відкрила три родовища вуглеводнів на вказаному блоці. Зокрема, у процесі геологорозвідки було пробурено 8 свердловин, у тому числі 6 пошукових та 2 розвідувальні. Під час буріння виконувався повний комплекс геолого-геофізичних та промислових досліджень. На сьогоднішній день здійснюється буріння ще однієї свердловини, а на трьох з восьми пробурених свердловин проводяться роботи з випробування пластів.


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.