Новости Экономика правительствометро

Кабмін профінансує будівництво метро і мосту на Троєщину

base article image

Уряд передбачить 400 млн.грн. для завершення будівництва і введення в експлуатацію до 31 грудня 2010 року станцій метро «Деміївська», «Васильківська» і «Голосіївська» а також близько 1 мільярда гривень для будівництва мосту на Троєщину.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров після відвідування  будівництва транспортної розв’язки на Московській площі, станції метро «Деміївська», Національного спортивного комплексу «Олімпійський», Подільсько-Восресенского мостового переходу, - передала прес-служба уряду.

Микола Азаров підкреслив, що нехтування питаннями розвитку столиці, яке відбувалося протягом останніх років, тільки збільшувало масштаб і гостроту проблем. Жоден з планів будівництва, розроблених ще у 2004 році, не був реалізований, кияни не отримали того, на що розраховували.

«Гроші, заморожені у недобудованих об’єктах, коштують нам дорожче, ніж фінансування добудови навіть в умовах такої скрути, як зараз», - заявив Прем’єр-міністр. Він наголосив, що видатки розвитку будуть передбачені навіть у вкрай жорсткому бюджеті поточного року.  

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.