Новости Экономика правительствоазаровкиев

Азаров ознайомився з будівництвом і реконструкцією важливих об'єктів Києва

base article image

Прем'єр-міністр України Микола Азаров ознайомився з ходом підготовки та реконструкції в Києві ряду важливих об’єктів, а також деяких робіт, що проводяться у місті в рамках Всеукраїнського суботника.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Зокрема, глава уряду відвідав НСК "Олімпійський", будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу, побував на транспортній розв'язці на Московській площі, станції метро «Деміївська» та на деяких інших об`єктах.

Перед поїздкою на ці об’єкти Прем'єр-міністр відзначив, що проекти їх будівництва були підготовлені ще за часів прем'єрства Віктора Януковича: "Я знаю за документами, у якому вони стані. Я хочу побачити це на власні очі, хочу оцінити, що робить київське керівництво і що треба зробити уряду, щоб спільними зусиллями довести будівництво до завершення. За нашим планом об’єкти повинні були вже всі працювати. Я хочу зрозуміти, чому цього не сталося".

На думку М. Азарова, причиною гальмування зведення цих об’єктів, є, зокрема, неналежне фінансування, відсутність уваги з боку міської влади: "Мені б хотілося, щоб і київське керівництво перебудувало свою роботу, і Кабінет Міністрів не так, як у минулий період часу, не буде ворогувати із Києвом, а впрягається в цю роботу спільно".

За його словами, уряд готовий фінансово підтримувати добудову зазначених об'єктів, але при цьому жорстко контролюватиме використання виділених коштів.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.