Новости Экономика бизнесналоги тигипко

Тигипко пообіцяв малому та середньому бізнесу навести лад у оподаткуванні

base article image

Підтримка малого та середнього бізнесу у післякризовий період є одним із пріоритетів українського керівництва. Про це віце-прем’єр-міністр України Сергій Тигипко заявив під час офіційного візиту до Вашингтону, - передала прес-служба уряду.

За словами Сергія Тигипка, уряд ставить перед собою завдання усунути штучні бар’єри, які перешкоджають розвиткові малого та середнього бізнесу, зокрема спростити регуляторну систему та навести лад в системі оподаткування.

«Я впевнений, що ми не відмовимося від фіксованих податків, оскільки вони здійснюються за спрощеною системою. Однак слід звернути увагу на зловживання, які мають місце не з боку малого бізнесу, а з боку великих підприємств. Вони намагаються уникнути загальної системи оподаткування, заважаючи тим самим розвиватися й працювати в нормальних умовах малому бізнесові», - наголосив він.

Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що ініціативи стосовно змін в оподаткуванні Уряд обов’язково обговорюватиме з представниками малого та середнього бізнесу: «Цей процес відбуватиметься абсолютно прозоро. Жодних жорстких кроків у цьому напрямку я не передбачаю. Ми разом будемо відпрацьовувати систему будь-яких змін і нововведень та обговорюватимемо її з бізнесовими колами».

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.