Новости Экономика минфинбюджет

Мінфін в черговий раз відмінив публічну презентацію Державного бюджету-2010

base article image

Міністерство фінансів знову скасувало презентацію, заплановану на сьогодні о 17.00.

Як повідомили кореспонденту ГолосUA, “презентація переноситься на інший день”. Точнішу дату в міністерстві не змогли назвати.

Нагадаємо, перша презентація бюджету була запланована та раптово скасована у кінці березня.

Сьогодні Верховна Рада прийняла за основу і вцілому проект Держбюджету на 2010 рік з урахування зауважень і рекомендацій бюджетного комітету.
За це рішення проголосувало 245 народних депутатів.

Раніше заступник голови Адміністрації Президента Ірина Акімова зазначила, що у проекті закону про Держбюджет уряд відійшов від принципу розподілу пільг за секторами економіки. "Було зроблено мудре рішення: подивитись на наявні кошти і подивитись на основні точки зростання і спробувати розподілити цей невеликий бюджетний ресурс саме по потенціальним точкам зростання", - наголосила вона.

Посадовець підкреслила, що в документі враховано підвищення пенсій, мінімальної зарплати, збільшено рівень фінансування системи охорони здоров'я. Також, за її словами, у проекті закону про Держбюджет передбачена спроба досягнення фінансової дисципліни. "Передбачена дієва спроба вийти на шлях фінансової дисципліни, коли поступово впродовж декількох років буде знижено рівень бюджетного дефіциту до прийнятних 2,5-2,7% ВВП", - наголосила І. Акімова.

А. Береза.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.