Новости Экономика москважелезная дорога

Швидкісне сполучення між Києвом та Москвою коштуватиме $1,2 мільярда

base article image

Між Києвом та Москвою з'явиться швидкісна магістраль.  

Росія та Україна вирішили інтегрувати транспортні системи. План інтеграції вже розроблено і буде підписаний міністрами транспорту двох країн наступного тижня.
Один з найбільш цікавих пунктів українсько-російської співпраці — розвиток швидкісної магістралі «Київ - Москва». Спочатку ця ідея була озвучена представниками «Укрзалізниці» та запропонована «Російським залізницям».

За оцінками експертів, реалізація проекту з організації швидкісного руху між Москвою і Києвом за відсутності проблем з фінансуванням може тривати від двох до п'яти років.

Всього для організації двох денних рейсів між Києвом і Москвою може знадобитися 5-6 складів електропоїздів. Один такий електропоїзд, що складається з 7 вагонів, обійшовся російському уряду в аналогічному проекті з Гельсінкі в $39 млн.

Другий напрямок реалізації проекту швидкісного сполучення «Київ - Москва» — це модернізація залізничного полотна як обов'язковий захід для того, щоб підвищити максимально допустиму швидкість. Ці роботи можуть тривати більше двох років. Наприклад, після модернізації існуючого полотна максимально допустима швидкість на деяких ділянках збільшилася до 140 км / г. У результаті «Столичний експрес» Київ — Москва долає відстань 855 км за 9 годин 20 хвилин, тоді як раніше пасажирські поїзди на цьому напрямку курсували 13-14 годин. «Після модернізації наявної залізничної магістралі можна отримати максимальну швидкість 200-220 км/год і досягти зменшення часу в дорозі до 5-5,5 годин», - говориться в повідомленні. Інвестиції можуть скласти $1 млрд. для обох країн. Таким чином, витрати на закупівлю рухомого складу і модернізацію залізничного полотна на повідомленні «Київ - Москва» можуть перевищити $1,23 млрд.

За матеріалами: Дело
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.