Новости Экономика укрзализныцякредит

Британський банк проведе реструктуризацію боргу Укрзалізниці

base article image

«Укрзалізниця» заявила, що домовилася про реструктуризацію синдикованого боргу перед британським банком "Barclays" в обсязі близько півмільярда доларів. Відповідну угоду має бути підписано до 20 травня.  

Про досягнення угоди про реструктуризацію боргу перед банком "Barclays" повідомив у Лондоні керівник «Укрзалізниці» Михайло Костюк. Технічний дефолт компанії стався у листопаді минулого року, коли кредиторам було заявлено про неспроможність виплатити чергову щоквартальну порцію боргу у 110 мільйонів доларів.

У липні 2007 року "Barclays" надав українській державній залізниці синдиковану позику в 550 мільйонів доларів, і повертати її за угодою слід було з літа минулого року п’ятьма рівними щоквартальними порціями, крім того - понад 7 мільйонів доларів обслуговування боргу. Проте «Укрзалізниця» спромоглася лише на найпершу виплату.

За словами Костюка, умови реструктуризації – добрі. Раніше українська компанія висловлювала сподівання на те, що їй вдасться розтягти виплату боргу на 3 роки. «Укрзалізниця» зазнала технічного дефолту торік слідом за «Нафтогазом». Крім кредиторів банку "Barclays", «Укрзалізниця» також має боргові зобов’язання перед німецьким Deutsche Bank та Європейським банком реконструкції та розвитку.

За матеріалами "Німецької хвилі" 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.