Новости Экономика нафтогазгазпром

Міллер розповів, на основі чого відбудеться об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу"

base article image

Об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу України" буде побудовано на основі обміну активами "по всьому газовому ланцюжку" від геологорозвідки до розподілу кінцевим споживачам.

Про це заявив в Сочі глава "Газпрому" Олексій Міллер.

За його словами, пропозиція прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна про об'єднання активів двох компаній викликала позитивну реакцію української сторони. "У "Газпрому" є досвід реалізації операцій на основі обміну активами з німецькими і італійськими партнерами", - сказав він, додавши, що за такою ж моделлю можуть бути проведені операції з українською стороною.

О. Міллер нагадав, що "Нафтогаз України" володіє підприємствами в добувній і газотранспортній сферах, а також в підземному зберіганні і розподілі. "У "Газпрому" теж значні активи, і ми готові розглянути можливість обміну активами, фактично це питання про об'єднання двох компаній", - підкреслив О.Міллер. При цьому він зазначив, що Україна дістане доступ до "величезних" ресурсів "Газпрому".

Відповідаючи на питання про те, чи означає це, що "Газпром" братиме участь в модернізації газотранспортної системи України, О.Міллер відповів: "Без сумніву, так. Ми будемо зацікавлені в тому, щоб інвестувати в газотранспортну складову".

За матеріалами: РБК-Україна
 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.