Новости Экономика кпунафтогазгазпром

Комуністи готові розглядати пропозицію Путіна про об'єднання «Газпрому» і «Нафтогазу України» (Додано звук)

base article image

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко готовий розглядати пропозицію прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна і голови «Газпрому» Олексія Міллера про його об'єднання з «Нафтогазом України».
 

ГОЛОС

Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко в ефірі радіо «ЕраFM».

«Ми ще не маємо ніяких документів, мова йде про певні заяви. Я сам чув цю заяву і не коментую доти, доки не буде відомо конкретно, а що пропонується», - сказав П. Симоненко.

«Якщо мова йде про об'єднання зусиль, у тому числі на міждержавному рівні, щоб ефективно використовувати як українську частину газопроводу, так і російську частину з вигодою для України і для Росії, я готовий це розглядати. Якщо мова йде про те, щоб вигідно спільно використовувати наші підземні газосховища, теж готовий розглядати», - зазначив лідер комуністів, наголосивши, що робити першочергові висновки без наявності всієї інформації не слід.

Як повідомляв ГолосUA, сьогодні в Сочі прем'єр-міністр Росії Володимир Путін запропонував об'єднати «Газпром» і «Нафтогаз України». У свою чергу голова «Газпрому» Олексій Міллер заявив, що зустріч міністрів енергетики двох країн з цього питання відбудеться після 9 травня, а об'єднання газових компаній відбудеться «по всьому газовому ланцюжку».
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.